Rejestracja Civil Society Talks: Resilience and Resistance

Rejestracja Civil Society Talks: Resilience and Resistance

Greens/EFA in the European Parliament, European Greens i Partia Zieloni Wrocław zapraszają na wydarzenie "Civil Society Talks: Resilience and Resistance". To dwa dni formalnych i nieformalnych europejskich spotkań o migracji, klimacie, lasach i prawach zwierząt we Wrocławiu w dniach 22-23 października 2022 roku.

W mieście spotkań będziemy rozmawiać o kryminalizacji migracji, kurczącej się przestrzeni dla społeczeństwa obywatelskiego, korupcyjnych praktykach w gospodarce leśnej, neutralności klimatycznej polskich miast do 2030 roku oraz kolejnych krokach dla praw zwierząt, w tym zakończenia hodowli klatkowej. Wszystko z perspektywy lokalnej, polskiej i europejskiej, a co najważniejsze – z perspektywy przedstawicieli i przedstawicielek społeczeństwa obywatelskiego.

Wydarzenie będzie okazją do sieciowania się aktywistów i aktywistek z całej Europy, Polski i Wrocławia, działających na rzecz solidarności z migrantami i migrantkami, na rzecz klimatu i ochrony środowiska oraz na rzecz praw zwierząt. Będzie to również okazją do spotkania się z europejskimi i polskimi zielonymi politykami i polityczkami m.in. europosłem Thomas Waitz, europosłem Erik Marquardt, posłem Tomasz Aniśko i ze mną.

PEŁEN PROGRAM WYDARZENIA "CIVIL SOCIETY TALKS: RESILIENCE AND RESISTANCE"

Na wydarzenie wymagana jest rejestracja, istnieje możliwość pokrycia kosztów dojazdu i noclegu dla ograniczonej liczby osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE "CIVIL SOCIETY TALKS: RESILIENCE AND RESISTANCE"

Zachęcam do rejestracji! Widzimy się 22 i 23 października 2022 r. we Wrocławiu!