Co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra?

Co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra?

W najnowszym odcinku mojego podcastu wspólnie z mecenas Angeliką Kimbort, Bogną Wiltowską ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki oraz Mikołajem Jastrzębskim z Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! odpowiemy na pytanie, co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra. Usłyszycie również relację z ostatniego posiedzenia parlamentarnego zespołu na rzecz zakazu hodowli zwierząt na futra oraz o obecnej sytuacji zwierząt na fermach futrzarskich.

Wspólnie z moim gośćmi rozmawiam o polityce, bieżących wydarzeniach i zielonych postulatach. Zapraszam do słuchania podcastu Zielona Rozmowa Małgorzaty Tracz!

Zielona Rozmowa Małgorzaty Tracz - 11. Co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra?
W najnowszym odcinku mojego podcastu wspólnie z mecenas Angeliką Kimbort, Bogną Wiltowską ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki oraz Mikołajem Jastrzębskim z Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! odpowiemy na pytanie, co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra. Usłyszycie również relację z ostatniego posiedzenia parlamentarnego zespołu na rzecz zakazu hodowli zwierząt na futra oraz o obecnej sytuacji zwierząt na fermach futrzarskich. Zapraszam do słuchania!
‎Zielona Rozmowa Małgorzaty Tracz: 11. Co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra? on Apple Podcasts
‎Show Zielona Rozmowa Małgorzaty Tracz, Ep 11. Co dalej z zakazem hodowli zwierząt na futra? - Feb 16, 2024